Váš prohlížeč má vypnutý JavaScript. Stále najdete vše podstatné, ale pro lepší funkci doporučujeme JavaScript zapnout.

Proč skleněné dveře a stěny SAPGLASS?

Nechte se inspirovat

Nakonfigurujte si vlastní skleněné dveře na www.sapeli.cz

Přejít do konfigurátoru

Testování, montáž a servis

Na dřevěné i celoskleněné dveře si můžete vybrat kování ve shodném designu.

Všechny komponenty v celém kompletu pečlivě testujeme, tak abychom měli naprostou jistotu, že bude výsledek dokonale funkční.

Tak aby vše fungovalo k vaší plné spokojenosti, je nutné pečlivé zaměření, montáž a servis.

Skleněné dveře a stěny dohromady krásně ladí

Unikátní systém skleněných stěn SAPELI vám umožní dokonale sladit váš interiér se skleněnými dveřmi, povrchové úpravy lišt, závěsů a kliky. Vybírat můžete z celé řady skel a motivů.

Více o skleněných stěnách

Výhody dveří SAPGLASS

U dveří SAPGLASS máte naprostou jistotu, že všechny komponenty v celém kompletu jsou sladěny k funkční dokonalosti. Pečlivě všechny součásti testujeme, tak abychom měli naprostou jistotu, že budete s naším výrobkem spokojeni.

Bezpečnostní kalené sklo

Vyniká několikanásobně vyšší odolností vůči nárazu, větší pevností v ohybu a také vyšší tepelnou odolností. Při rozbití se kalené sklo rozpadne na malé tupé úlomky a minimalizuje se tak riziko pořezání.

Široký výběr vzorů

Při vzorování jednotlivých skleněných dveří a stěn se používají osvědčené technologie, jako jsou pískování, gravírování, digitální tisk, či vysoce odolný keramický tisk.

Dokonalé sladění interiéru

Se SAPGALSS získáte možnost dokonale sladit interiér. Jak do prosklených dřevěných dveří, tak i do celoskleněných dveří si můžete zvolit stejné sklo.

Špičková kvalita a funkčnost

Aby vše fungovalo k Vaší plné spokojenosti, je nutná i pečlivá montáž. U Sapeli máte záruku nejširší prodejní sítě s perfektně připravenými a proškolenými prodejci a montážníky.

Jsme tu jenom pro vás